אודות

לפני כ-6 שנים החלה להתבשל אצלנו התחושה שהיינו רוצים להרחיב את חווית האירוח מהמסעדות שלנו, ולהעביר אותה אליכם, הביתה.

שתוכלו להיכנס ולקחת אוכל וזר פרחים, כלי הגשה יפה ובקבוק יין, ולשאול, להתייעץ ולהרגיש מדוייקים וחגיגיים יותר גם בתור מארחים בביתכם שלכם.

אז התבשלנו על אש קטנה, ויצרנו מגוון אפשרויות וטעמים. שילוב של אוכל מוכן מדי יום ומוצרים יבשים וטריים איכותיים, שמאפשרים לכם להרגיש מחוץ לבית בתוך הבית. כל המוצרים מתבססים על האוכל שאתם רגילים ואוהבים לאכול אצלנו. הגבינות בהן אנו משתמשים, היינות שנמצאים בתפריטי היין, רוטב השמפניה של הבראסרי והפטה של הקופיבר, פסטות ומוצרים משומרים. וגם מגוון יומי של מנות ראשונות, עיקריות ותוספות - חלקם מוכרים לכם מהמסעדות, אחרים חדשים לגמרי. וכמובן את הלחמים, העוגות והמתוקים שלנו.

יותר מזה, חשבנו להביא לכם פתרון שישתלב באורח החיים היומיומי של כולנו, ברצון לאכול משהו טעים גם כשאנחנו ממהרים מהעבודה הביתה בסוף יום, מהצורך לסדר לילדים ארוחת צהריים טעימה וזמינה גם כשאין זמן לעמוד ולבשל אותה. אתם פשוט בוחרים תאריך אספקה באתר ומזמינים לפי התפריט היומי המתחלף או מצלצלים ומזמינים, או עוברים, רואים מה יש בסירים - ואוספים איתכם. 

גם הצוות, מנוסה, מיומן ומאיר עיניים לקראתכם. כולם הניחו צלחות על שולחנות, כולם פינו כלים, פתחו וסגרו משמרות. פנים מוכרות. ברוכים הבאים הביתה.

כתובת יהודה הלוי 79/81 תל אביב
  נווט ב waze
טלפון 03-9681010
שעות פתיחה א׳-ה׳: 07:30-20:00
  ו׳: 07:30-17:00
  ש׳: 08:00-17:00