עגלת קניות

סל הקניות שלך ריק

Delicatessen - דליקטסן
התפריט והמוצרים שלנו בקליק אחד
המגזין

שנה ממש טובה

ר
אש השנה שוב מגיע, וכדי ששולחנות החג לא יהיו עמוסים ביותר מדי אוכל שדורש יותר מדי עבודה והרבה מאוד בלגן, הכנו עבורכם שתי הצעות לכל מה שארוחת חג צריכה לכלול, בהנחה שדיוק במספר המנות ודיוק בטעם כבר יעשו עבורכם את העבודה. 

ראש השנה שוב מגיע, וכדי ששולחנות החג לא יהיו עמוסים ביותר מדי אוכל שדורש יותר מדי עבודה והרבה מאוד בלגן, הכנו עבורכם שתי הצעות לכל מה שארוחת חג צריכה לכלול, בהנחה שדיוק במספר המנות ודיוק בטעם כבר יעשו עבורכם את העבודה. 

שולחן ראש השנה עם מוצרי דליקטסן

ההצעה הראשונה למי שכבר עכשיו מתכונן לחג כוללת קרפיון ממולא וחזרת, קצת חלות טריות שבכל זאת יהיה עם מה לנגב את הרוטב ומרק עם קרפלך כדי שבכל זאת הדודות יהיו מרוצות. את הארוחה הזאת נמשיך עם שורטריבז ברוטב פטריות וברנדי, שפצלך עם פטרוזיליה קצוצה, קצת צימעס ומנה של סלט חסות וויניגרט פטל כדי שיהיו קצת ירוקים על השולחן. מכיוון שאי אפשר בלי קינוח, נראה לנו שכדאי כבר ללכת על זה בגדול, ואת הארוחה הזו נסיים בטרייפל משגע שאף אחד לא יצליח להוריד ממנו את העיניים. ואחכ גם לא את הידיים. 

שולחן ארוחת ראש השנה 2, דליקטסן

בכל זאת ראש השנה ובכל זאת יין ישמח לבב אנוש. אז היינות שיכולים להתאים לארוחה הזאת הם המילס סוביניון בלאן והשנסון של קלו דה גת. 

ארוחת חג לשנה החדשה

ההצעה השנייה היא בכיוון קצת אחר - בואו תראו מה מדבר אליכם יותר. כאן הכנו סלמון בעישון חם, ירקות צרובים עם שמנת וחזרת ולטקס כרישה ותפוחי אדמה. ממשיכים עם שוק טלה צלוי עם שומר, חצילים מטוגנים עם פלפלים בחומץ ותפוחי אדמה בתנור.  הקינוח במקרה הזה יהיה כפול ויורכב מטארט שוקולד וויסקי ושטרודל תפוחי עץ כדי בכל זאת נעדן את הטעמים עם פירות. 
יין לבן שיתאים לארוחה הוא הריזלינג של ויתקין ואילו בתחום האדומים היינו ממליצים על הפינו נואר - פלטר T סלקשיין. 
זהו. יש עוד מגוון הצעות אצלנו באתר. למי שרוצה להקדים ולהתכונן, אנחנו ממליצים להיכנס כבר עכשיו  לכאן ולראות מה עוד מחכה לכם כדי להתחיל את השנה החדשה שצריך! 

***

פוסטים אחרים שאולי יעניינו אותך
Magento
From Cyber Friday to Black Monday