אנחנו לגמרי
בעד לתכנן מראש...

הזמנות מעבר לשבועיים קדימה

ניתן לערוך רק מהתפריט המלא

ובמגבלת הזמן והכמות המינימליים

סל הקניות שלך ריק

Delicatessen - דליקטסן

שים לב שההזמנות לתאריך זה הסתיימו‎

התפריט והמוצרים שלנו בקליק אחד

מחק

המגזין

על הכתפיים
ב
פעם הבאה שאתם מבקרים בדליקטסן ומזדמנים לקומה השנייה - "אזור הדברים לבית", אל תפספסו קולקצייה של מעצבת צעירה שמציגה לראשונה את מרכולתה לקהל הרחב. ולא, לא מדובר בכוסות שמפניה או בתבניות יפות לעוגות, הפעם מציעים לכם בדליקטסן קולקציה מרהיבה של תיקים, פרי יצירתה של ימית בן שבת.

בפעם הבאה שאתם מבקרים בדליקטסן ומזדמנים לקומה השנייה - "אזור הדברים לבית", אל תפספסו קולקצייה של מעצבת צעירה שמציגה לראשונה את מרכולתה לקהל הרחב. ולא, לא מדובר בכוסות שמפניה או בתבניות יפות לעוגות, הפעם מציעים לכם בדליקטסן קולקציה מרהיבה של תיקים, פרי יצירתה של ימית בן שבת.

אם אתם לקוחות קבועים של R2M אולי כבר יצא לכם להיתקל בימית. כבר חמש וחצי שנים שימית עובדת במלון מונטפיורי. שלוש וחצי שנים כמלצרית ובשנתיים האחרונות כמנהלת משמרת. במהלך הזמן הזה, היא למדה תדמיתנות ותפירה כדי לפתח הובי, ובשנתיים מאז שסיימה את לימודיה היא החלה להתנסות בעיצובים שונים. זה התחיל בעיצוב ותפירת שמלות בעיקר לעצמה, אבל מהר מאוד חברותיה לעבודה החלו לבקש שמלות גם לעצמן, אחר כך ביקשו גם חולצות ומכנסיים, חברות החלו קונות לחברות והכדור התחיל להתגלגל. ימית המשיכה לעצב ולתפור בבית, למכור מפה לאוזן לחברות וחברות של חברות, אבל כל הזמן שמרה על מעגל קרוב של לקוחות.

לפני כשנה, סתם בשביל הכיף, ימית החליטה לעשות לעצמה תיק גב. היא תפרה לעצמה אחד והלכה איתו לעבודה. שוב חברה ראתה ורצתה גם, עוד חברה של חברה ראתה וגם היא רצתה. כשהבקשות התחילו לזרום, ימית החליטה לייצר קולקציה קטנה של תיקי גב - כולם באותו סטייל - תיקי גב מבד שחור או ג'ינס עם שרוכים או שרשראות. כשרותי ברודו ראתה את אחד התיקים על ימית, היא ביקשה לראות את כל הקולקציה, התאהבה בדגמים והחליטה להעמיד אותם למכירה בדליקטסן.

התיקים של ימית 1

הקולקציה של ימית היא טייק על תיקי הספורט של Nike ו - Adidas, הידועים כתיקי שרוך או כפי שחברת נייק הגדירה אותם - The shoe bag. ימית לקחה את זה למקום משלה ויצרה תיקים באותו סגנון אבל עשויים מבד דמוי עור או ג'ינס ובמקום השרוך הידוע - הניחה שרשראות מתכת. השילוב יצר תיק יומיומי אבל עם טאצ.

התיקים של ימית 2ימית עדיין מתרגלת את הסטטוס החדש, מתרגלת לעולם בו הדגמים שלה מייצרים עניין וביקוש. כשאני שואלת אותה מה היא רוצה שיקרה, היא נבהלת מהשאלה. היא לא מתכננת כל כך רחוק קדימה. יש לה חלומות אבל היא לא מעיזה להגיד מה הם. בינתיים, היא מייצרת על פי ביקוש ומתמידה לייצר כל הזמן דברים חדשים. היא עדיין משלבת בין העבודה כמנהלת משמרת במלון מונטפיורי ולבין העיצוב, אבל אולי בעתיד, היא תרשה לעצמה להניח קצת לעולם האירוח והמסעדנות ולהיות כל כולה מעצבת. בינתיים אתם מוזמנים לבוא לדליקטסן לראות את התיקים של ימית, או למלון ולראות אותה ואת חברותיה לעבודה - כמעט כולן שם לבושות בשמלות ובתיקים פרי יצירתה.
מה יש לכם להפסיד? על הדרך גם תאכלו טוב.

220 ש"ח | תיק שרוך

230 ש"ח | תיק עם שרשרת מתכת

240 ש"ח | תיק עם שרשרת ציפוי זהב

***

צילום: שרית גופן 

פוסטים אחרים שאולי יעניינו אותך
עיצוב: סטודיו שלושת הדובים | פיתוח: Robin eCommerce Solutions