עגלת קניות

סל הקניות שלך ריק

Delicatessen - דליקטסן
התפריט והמוצרים שלנו בקליק אחד
המגזין

בראנץ' יום הולדת בפארק

א
יזה רעיון מקסים - לציין יום הולדת לזאטוט בבראנץ' חגיגי בפארק, עם הילדים, ההורים, חברים ובני משפחה. אבל איך מאכילים את כל הנ"ל בלי להעביד בפרך את כל מי שאתם מכירים? זה פחות מסובך ממה שאפשר לחשוב

איזה רעיון מקסים - לציין יום הולדת לזאטוט בבראנץ' חגיגי בפארק, עם הילדים, ההורים, חברים ובני משפחה. אבל איך מאכילים את כל הנ"ל בלי להעביד בפרך את כל מי שאתם מכירים? זה פחות מסובך ממה שאפשר לחשוב

שבת של יום הולדת, השמש זורחת, הילדים בהתרגשות שיא. האורחים הוזמנו לשעה 10:00 - שלושים-וחמישה פעוטות שיגיעו עם הוריהם, ותוסיפו לזה גם משפחה וחברים. בקיצור: הפקה. ברקע מתנגן השיר "ילדים זה שמחה", ואצלנו בראש נגללת רשימת המשימות הבלתי-נגמרת שאנחנו נדרשים לבצע בשביל האירוע של הזאטוט.

כן, זה יכול להיות מאתגר, אבל יום הולדת לילדים הוא בהחלט הזדמנות לערוך אירוע שגם אנחנו המבוגרים נהנה ממנו. לא עוד רבעי-פיתות עם חומוס ושלל בורקסים ופשטידות, לא עוד רשימות אינסופיות המתחלקות בין הסבתות לדודים, מי מכין מה ומי מביא מה מתי. את יום ההולדת הבא של ילדכם, תוכלו לסגור בקליק - פשוט נכנסים לאתר הדליקטסן, מזמינים מה שרוצים ובוחרים משלוח או איסוף עצמי.

קחו בחשבון שלחמים ומאפים נאפים מידי בוקר בדליקטסן כך שאם אתם מתכננים אירוע בוקר, בחרו באופציה של איסוף עצמי.

אם אתם מתכננים אירוע בוקר, בחרו באופציה של איסוף עצמיאת יום ההולדת הבא של ילדכם, תוכלו לסגור בקליק - פשוט נכנסים לאתר הדליקטסן, מזמינים מה שרוצים ובוחרים משלוח או איסוף עצמי. צילום: עידית בן עוליאל

ומהדליקטסן אל הפארק

אז אחרי שחילקתם ביניכם את המטלות, יש את מי שנדרש לנסוע אל הפארק מוקדם ולתפוס מקום, לנפח בלונים ולתלות דגלונים כך שבעוד שהאחד עסוק בסימון הטריטוריה, יש את מי שזכה לנסוע אל הדליקטסן, להיכנס - לאסוף ולצאת.

וכך, עמוסי שקיות מלאות בכל טוב הגעתם מהדליקטסן אל הפארק וכל שנותר הוא לפתוח את השקיות, להעביר את האוכל מהפלסטיק אל הכלים היפים מהבית וזהו, זה המאמץ היחיד שאתם נדרשים לו באירוע הזה. לפחות במה שקשור לאוכל.

פותחים את השקיות, מעבירים מהפלסטיק אל הכלים היפים מהבית, זהו

בראנץ' יום הולדת: אז מה בתפריט?

ביום ההולדת של נינו, החליטו ללכת על בראנץ' קלאסי, מגוון ועשיר מספיק בשביל להיות אטרקטיבי גם לילדים וגם למבוגרים: סלט ביצים, סלט טונה, גבינת שמנת, גבינת גאודה פרוסה וביצים קשות, מגש ענק של ירקות טריים, בייגלים ולחמניות בוקר רכות וטריות.

סלט ביצים, בצל ירוק ומיונז. צילום: עידית בן עוליאל

סלט טונה, בצל, סלרי, פלפלים ומיונז. צילום: עידית בן עוליאל

בראנץ' קלאסי, מגוון ועשיר מספיק בשביל להיות אטרקטיבי גם לילדים וגם למבוגרים. צילום: עידית בן עוליאל

לזה הוספנו שתי מפות משובצות, גם הן מהדליקטסן, שלוש חבילות של מפיות נייר צבעוניות, סנגרייה לבנה שאלעד הכין ובירות קרות.

הסנגרייה הלבנה שאלעד הכיןסנגרייה לבנה, כי צריך גם "מיץ" למבוגרים שבינינו. צילום: עידית בן עוליאל

בראנץ' יום הולדת בפארק עם הדליקטסן 1בירה 12 - בירת הבית של R2M אשר מיוצרת במבשלת מלכה. צילום: עידית בן עוליאל

ואי אפשר בלי ממתקים ומלא ילדים מתוקים מלאי Sugar Rush.

 

אין חגיגה בלי עוגה (והפעלה)

האירוע בעיצומו, כולם שבעים ונהנים ואין כמו הפעלת מוזיקה עם תופים שתסגור את האירוע המוצלח הזה. אז רגע אחרי אדון שוקו, אי אפשר בלי לתהות איפה איפה איפה איפה איפה העוגה.

ילדי אר.טו.אם המקסימים. צילום: עידית בן עוליאל

מזל טוב לנינו

***

לקניית המוצרים

פוסטים אחרים שאולי יעניינו אותך
Magento
From Cyber Friday to Black Monday